Ing. Martin Halama

Ing. Martin Halama

Modrá bílá zelená - pro nás domov znamená!

Ing. Martin Halama
  • tenisový trenér, předseda Kontrol. výboru ZMČ Praha 18
  • Strana svobodných občanů
  • 40 let
etenisak@etenisak.cz
fb profil
fb stránka

Do Letňan si mě rodiče přivezli z porodnice v Londýnské ulici před čtyřiceti lety. Jako malý jsem chodil do mateřské školy v Rychnovské ulici, do modrého domu naproti staré budově ZŠ Rychnovská. Po osmi letech na ZŠ Rychnovská jsem absolvoval Střední průmyslovou školu stavební ve Zborovské ulici v Praze a následně stavební fakultu ČVUT v Praze Dejvicích. Od svých šesti let hraji tenis, trénování dětí a mládeže se věnuji od svých dvaceti let, tedy polovinu svého života. Protože jsem zastáncem celoživotního vzdělávání, tak jsem nedávno vystudoval Trenérskou školu při FTVS Univerzity Karlovy a získal jsem nejvyšší možné trenérské vzdělání.

S manželkou Janou máme dvě nádherné dcery, šestiletou Katku a v září roční Barborku.

Poprvé jsem byl zastupitelem naší městské části zvolen v roce 2006, ve volebním období 2006 - 2010 jsem byl radním pro oblasti sportu a kultury. Pracoval jsem též ve sportovní komisi a v redakční radě Letňanských listů. Jsem duchovním otcem dnes již tradiční kulturní akce „LETŇANY nejen DĚTEM“, kterou jsem v roce 2007 vymyslel a každoročně ji pomáhal organizovat.

Podruhé jsem byl zastupitelem zvolen v roce 2010. Ve volebním období 2010 - 2014 jsem pracoval nejprve jako předseda Finančního výboru, od loňského podzimu jako předseda Kontrolního výboru. Své uplatnění jsem našel též v redakční radě Letňanských listů a v komisi výstavby a územního rozvoje. Na podzim loňského roku jsem se však neztotožnil s dalším směřováním vedení naší městské části a na pozice v poradních orgánech RMČ jsem rezignoval.

V červnu letošního roku jsem vystoupil z ODS a své další politické angažování jsem spojil se Stranou svobodných občanů, za kterou jako lídr její letňanské kandidátní listiny předstupuji před Vás, letňanské voliče. Na tým, který se mi podařilo vytvořit jsem hrdý a budu rád, když nás v říjnových volbách podpoříte. Všichni naši kandidující mají Letňany v srdci a řídí se naším volebním heslem Modrá bílá zelená – pro nás domov znamená!

Prosazuji

„Strana svobodných občanů hájí principy svobody, odpovědnosti a spravedlnosti. Prosazujeme zásadní snížení daní a byrokracie. Chceme, aby hlas občanů ve volbách měl větší váhu, obzvlášť na komunální úrovni. Život v městské části má být spravedlivým odrazem vůle odpovědných a svobodných voličů.“

Zobrazit další kandidáty